dron1OFERTA

DOKUMENTACJE

DEWELOPERZY • AGENCJE NIERUCHOMOŚCI • FIRMY BUDOWLANE

Dlaczego warto tworzyć dokumentacje z drona?

Dla Deweloperów i Firm Budowlanych .Precyzyjne ujęcia z lotu ptaka wykonane za pomocą drona doskonale obrazują postęp wykonywanych prac.
Dzięki nim można udokumentować przebieg budowy wykonywanego obiektu. Dokumentacja taka wymagana jest niejednokrotnie przez wiele instytucji, banki czy przyszłych nabywców. Potwierdzi ona należyte wykonanie prac. Przyszłym nabywcom nieruchomości , da możliwość obejrzenia jak inwestycja powstawała krok po kroku, a tym samym zwiększy ich zaufanie do Państwa firmy. Za pomocą drona można również stworzyć wizualizację widoków z wysokości przyszłych apartamentów. Filmowanie dronem to pewność , że potencjalny klient lepiej zrozumie zalety lokalizacyjne inwestycje. Filmowanie dronem to same korzyści !

Dla Agencji Nieruchomości .
Doskonałym sposobem na zwiększenie atrakcyjności oferty sprzedażowej jest dołączenie do niej zdjęć i filmu z lotu ptaka. Podkreślą one atuty jakimi mogą być piękna okolica, dostępność komunikacyjna, oryginalna bryła obiektu itp.
Rozwiązanie takie wyróżni Państwa ofertę wśród innych , a tym samym przyciągnie ona uwagę większej ilości potencjalnych Klientów.

Co otrzymujesz od Grafik Studio - DRON OPERATOR ?
W ramach usługi, zależnie od potrzeb, otrzymają Państwo surowy materiał foto/video lub gotowe do wykorzystania materiały promocyjne. Nasze możliwości to:
– stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych),
– ujęcia z drona (lotnicze),
– tło muzyczne lub muzyka dedykowana,
– napisy w filmie,
– wizualizacje,
– montaż,
– postprodukcja,
– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji,
– konsultację podczas powstawaniu projektu, .
– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive, płyta DVD, inne).

Co zyskujesz? .
Dokumentację wykonywanych prac.
Zaufanie Klientów, którzy mogą obserwować jak inwestycja powstaje krok po kroku.
Materiał reklamowy ułatwiający sprzedaż nieruchomości.
Oryginalność. Nie powielasz schematów nudnej konkurencji.

 

INSPEKCJE TECHNICZNE

DEWELOPERZY • FIRMY BUDOWLANE • OBIEKTY PRZEMYSŁOWE • ELEKTRCIEPŁOWNIE• OPERATORZY SIECI PRZESYŁOWYCH • ROLNICY
• ZARZĄDCY DRÓG I AUTOSTRAD • AGENCJE UBEZPIECZENIOWE •
TOWARZYSTWAODSZKODOWAWCZE • RZECZOZNAWCY • GEODECI

Dlaczego warto wykonywać inspekcje z drona? .

Dokładność . Najwyższej jakości kamera, w jaką wyposażony jest dron umożliwia wykonanie bardzo szczegółowych nagrań i fotografii. Dzięki niej możliwe jest dokonanie precyzyjnych inspekcji: dowolnych obiektów technicznych i budowlanych
(również o znacznej wysokości), inwestycji rozciągniętych na wielkim obszarze (np. autostrady, kolej), istniejącej infra struktury (linie energetyczne, gazociągi). Dzięki transmisji obrazu do operatora w czasie rzeczywistym, możliwe jest dokonywanie inspekcji w trakcie trwania lotu. Dodatkowo możliwość zamontowania kamery termowizyjnej umożliwia monitoring ubytków ciepła.
Oszczędność czasu i pieniędzy .
Wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych jest wielokrotnie tańsze od klasycznych metod. Dron by wznieść się w powietrze nie potrzebuje pasa startowego, sterowany jest z ziemi (brak załogi), nie zużywa olbrzymich ilości paliwa.Tym samym jego zastosowanie nie wiąże się z dużymi kosztami.Obejrzenie z bliska obiektów o znacznej wysokości również nie stanowi problemu. Na wysokość 500[m] wzniesiemy się w czasie krótszym niż 1 minuta. Ile czasu zajmie postawienie rusztowania i ilu ludzi oraz jak długo będzie przy tym pracować, aby osiągnąć ten sam efekt? Inspekcje z drona to same korzyści – oszczędność czasu, pieniędzy oraz zwiększenie bezpieczeństwa! .
Bezpieczeństwo .
Dzięki inspekcji z powietrza można zapobiec błędom i wypadkom na ziemi. Wczesne wykrycie usterki to zminimalizowanie zagrożenia poważnej awarii, wiążącej się często z dużymi kosztami oraz niebezpieczeństwem utraty życia lub zdrowia osób postronnych. Dron to statek bezzałogowy, dlatego wykonywanie inspekcji w miejscach niebezpiecznych, trudnodostępnych lub na dużych wysokościach nie niesie ze sobą niepotrzebnego ryzyka.
Nie tylko wielkie inwestycje! .
• Nowoczesne rolnictwo. Sfilmowanie dużych areałów rolnych pozwoli na odpowiednie zaplanowanie czasu zbiorów czy optymalizację nawożenia.
• Gospodarka leśna/sadownictwo. W planowaniu miejsc wycinki drzew i nowych nasadzeń bezcenne są ujęcia lasu/sadu z dużej wysokości.
• Ubezpieczenia i odszkodowania. Zdjęcia wykonane z lotu ptaka, pozwalają precyzyjnie udokumentować zniszczenia wywołane klęskami żywiołowymi, takimi jak: huragany, powodzie czy pożary. Fotografie powstałych szkód są dowodem, zobowiązującym ubezpieczyciela do wypłaty odszkodowania pokrzywdzonym. Z powietrza znacznie dokładniej widać zerwany dach, zalane pole uprawne czy spalony las. .
Co otrzymujesz od Grafik Studio - DRON OPERATOR ?
– konsultacje przy planowaniu przebiegu inspekcji (w zakresie poruszania się drona),
– zdjęcia obiektu/obszaru na którym prowadzona jest inspekcja wykonane w wysokiej rozdzielczości,
– materiał wideo obiektu/obszaru na którym prowadzona jest inspekcja wykonane w wysokiej rozdzielczości,
– dostęp w czasie rzeczywistym do rejestrowanego materiału (możliwość prowadzenia inspekcji „na żywo”),
– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji,
– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive, płyta DVD, inne),
– możliwość prowadzenia inspekcji w miejscach trudnodostępnych, .
– jesteśmy niezależni od zasilania w energią elektryczną z sieci przesyłowych (zasilanie własne).
Dlaczego warto? .
• Pieniądze. Wykorzystanie drona to znaczna oszczędność w porównaniu z klasycznymi metodami inspekcji. .
Oszczędność, to mniejsze koszty. Mniejsze koszty to większy zysk.
• Wykonanie inspekcji, zależnie od badanego obszaru, nie jest czasochłonne. Trwa to tylko od kilkunastu minut do maksymalnie kilku godzin.
• Bezpieczeństwo. Inspekcja odbywa się bez narażenia na utratę życia lub zdrowia pracowników i osób trzecich.


REKLAMA I PROMOCJE

HOTELE • RESTAURACJE • DOMY WESELNE • OŚRODKI WCZASOWE • STOKI NARCIARSKIE • GALERIE HANDLOWE
• PARKI TECHNOLOGICZNE • KORPORACJE • STREFY PRZEMYSŁOWE • ZAKŁADY PRODUKCYJNE
• FIRMY TRANSPORTOWE • PRZEDSIĘBIORSTWA WIELOBRANŻOWE • SAMORZĄDY

Dlaczego warto tworzyć reklamę wykorzystując filmy z drona?
Firmy i instytucje.
Reklama i marketing to bardzo ważna składowa każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach zdominowanych przez media elektroniczne, nie wystarczą już typowe nośniki reklamy jak ulotki czy prosta strona
internetowa. Aby wyróżnić się z tłumu dla naszych potencjalnych nabywców towarów lub usług, należy zaskoczyć czymś nowym, innowacyjnym.
Doskonałym sposobem na pozyskanie Klienta może być film promocyjny. Zrealizowany przy użyciu drona z pewnością będzie odbiegał od innych klasycznych produkcji. Filmowanie dronem pomoże zainteresować produktem czy tez
regionem. .

Przykłady? .
— Twój Hotel znajduje się w pięknej okolicy? Nie ma lepszej perspektywy niż ta z lotu ptaka, aby podkreślić walory krajobrazowe.
— Twoja firma transportowa posiada flotę nowoczesnych pojazdów? Dynamiczne ujęcia tylko podkreślą ich wyjątkowość.
— Województwa, powiaty, miasta i gminy. Czas na promocję!

Polska to kraj atrakcyjny turystycznie. Z roku na rok coraz więcej turystów z kraju i zagranicy odwiedza nasze piękne miasta i wsie. Doskonałym pomysłem na zachęcenie do odwiedzenia danego regionu jest wyprodukowanie spotu promocyjnego. W kilkuminutowym filmie można przedstawić wszystko co najcenniejsze w danym regionie. Piękno krajobrazu, zabytki architektury czy mieszkańców tworzących lokalną społeczność. Spoty tego rodzaju docierają do szerokiej grupy odbiorców. Dzięki serwisom internetowym są łatwo dostępne dla każdego, a ich dystrybucja nie stanowi problemu. Wzbogacenie materiału w ujęcia z lotu ptaka, pozwoli na odkrycie miasta czy gminy z innej, dotąd nieznanej dla turystów i mieszkańców perspektywy.

Co otrzymujesz od Grafik Studio - DRON OPERATOR ?
– stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych),
– ujęcia z drona (lotnicze),
– tło muzyczne lub muzyka dedykowana,
– napisy w filmie,
– montaż,
– postprodukcja,
– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji,
– konsultacje podczas powstawaniu projektu,
– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive, płyta DVD, inne).

 

KONCERTY, EVENTY

OŚRODKI KULTURY • OŚRODKI SPORTU I REKREACJI • SAMORZĄDY • FIRMY EVENTOWE • KORPORACJE
• LUNAPARKI • FUNDACJE • AGENCJE REKLAMOWE • PRODUCENCI TELEDYSKÓW • ARTYŚCI

Dlaczego koncerty, eventy i teledyski z drona to dobry pomysł?
Koncerty/Eventy .
Doskonałym sposobem na uwiecznienie imprez plenerowych, wydarzeń kulturalnych czy koncertów jest wykorzystanie do tego celu bezzałogowca. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na ujęcie wszystkich gości z zupełnie nowej, dotąd trudno
dostępnej perspektywy. Dzięki transmisji w czasie rzeczywistym, możliwa jest projekcja obrazu „na żywo”. Tworzenie nawet najbardziej dynamicznych ujęć zarówno w dzień jak i po zmroku nie stanowi problemu. Ich wykorzystanie nada
nowego wymiaru powstałej relacji. Pamiątkowa fotografia 5000 ludzi? Żaden problem! .

Teledyski .
Twoja artystyczna dusza podpowiada Ci, że ujęcia z lotu ptaka w Twoim Wideoklipie to strzał w dziesiątkę?
Masz sto procent racji! Zaskocz swoich fanów nietypowymi, spektakularnymi wręcz ujęciami. Środek jeziora, szczyt góry, szczere pole czy opuszczona hala przemysłowa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wszędzie tam, gdzie nie ograniczają nas przepisy prawa, zrealizować niesamowite zdjęcia.

Co otrzymasz od Grafik Studio - DRON OPERATOR ? .
Sam zdecyduj jaki materiał chcesz otrzymać. Możemy dostarczyć Ci zarówno „surowe” nagranie jak również w pełni przygotowaną relację/teledysk. Zajmą się tym doświadczeni fachowcy od post-produkcji.

W ofercie: .
– stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych),
– ujęcia z drona (lotnicze),
– tło muzyczne lub muzyka dedykowana,
– napisy w filmie,
– transmisja na żywo z konceru/eventu,
– montaż,
– postprodukcja,
– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji,
– konsultacje podczas powstawaniu projektu,
– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive, płyta DVD, inne).

Dron na event! .
Drony to niewątpliwie zaawansowane technicznie i wzbudzające zainteresowanie maszyny. Jeżeli chcesz urozmaicić swój event, proponujemy swój udział. Zaprezentujemy uczestnikom wydarzenia możliwości dronów, opowiemy o ich
budowie, jak działają. Zrobimy pamiątkowe zdjęcie z lotu ptaka lub film typu „selfi z drona” z pozdrowieniami.

Dlaczego Warto?
Ujęcia z lotu ptaka będą doskonałym uzupełnieniem nagrań z kamer naziemnych.
Relacja z imprezy czy wydarzenia plenerowego będzie znacznie ciekawsza.
Możliwość filmowania zarówno w dzień jak i w nocy.
Sam decydujesz: proponujemy ujęcia lub ściśle realizujemy Twój scenariusz.
Nie hałasujemy: dron to nie helikopter, który zagłusza imprezę.

 

SPORT I REKREACJA

OŚRODKI KULTURY • OŚRODKI SPORTU I REKREACJI • SAMORZĄDY • FIRMY EVENTOWE • WYCIĄGI NARCIARSKIE
• LUNAPARKI • OŚRODKI SPORTÓW WODNYCH I MOTOROWYCH • SPORTOWCY • SPORTOWCY AMATORZY

Sport i Rekreacja z drona świetnym pomysłem!
Rozmaite wydarzenia sportowe to budzące emocje widowiska. Niezależnie od dyscypliny przyciągają tłumy żądnych wrażeń widzów. To emocje, które warto uwiecznić. Nic do tego nie nadaje się lepiej niż dron. Może on podążać za pędzącym samochodem na torze wyścigowym, filmować akrobacje lekkoatletów czy uwiecznić okrzyki radości skandującej publiczności. Zaawansowane możliwości technologiczne drona i kamery pozwalają na efektowną rejestrację wydarzeń.
Taka relacja podniesie rangę imprezy, będzie świetną dokumentacją oraz reklamą wydarzenia w przyszłości.

Dron – latający arbiter .
W sytuacjach spornych, odtworzenie wysokiej jakości nagrania, może posłużyć do ustalenia zwycięzcy konkurencji, filmowanie dronem pozwoli na uchwycenie najciekawszych momentów z wydarzenia sportowego!

Zasięg .
Nasze urządzenie może wznieść się na wysokość aż 500 metrów i odlecieć na odległość 2 km od miejsca startu. Dzięki temu możliwe jest filmowanie imprez odbywających się na dużych obszarach terenu jak np. rajdy samochodowe, biegi przełajowe, spływy górskie czy wyścigi kolarskie. .

Również dla Amatorów .
Jesteś świetnym motocyklistą? Jeździsz na nartach wodnych? A może uprawiasz wspinaczkę? Te i wszystkie inne wyczyny, możemy uwiecznić w sposób jakiego dotąd nie znałeś. Spraw sobie taką niesamowitą pamiątkę i pochwal się nią przed znajomymi !

Co otrzymasz od Grafik Studio - DRON OPERATOR ?
– stworzenie scenariusza (z uwzględnieniem Państwa wytycznych),
– ujęcia z drona (lotnicze),
– tło muzyczne lub muzyka dedykowana,
– napisy w filmie,
– transmisja na żywo z wydarzenia,
– montaż,
– postprodukcja,
– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji,
– konsultacje podczas powstawaniu projektu,
– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive, płyta DVD, inne).

Dlaczego warto? .
— Nowatorska i wywierająca wrażenie na widzach metoda uwiecznienia imprez sportowych .
— Możliwość filmowania na dużych obszarach i w trudnodostępnym terenie .
— Materiał pomocny w sytuacjach spornych (wyniki) .
— Możliwość transmisji „na żywo” wydarzenia do projektora lub mediów .
— Niesamowita pamiątka dla amatorów wszelkich dyscyplin sportowych, również sportów ekstremalnych .

 

TRANSMISJE

Nasze urządzenie posiada możliwość transmitowania obrazu w czasie rzeczywistym w jakości HD. Dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić relację na żywo z imprez plenerowych, koncertów, czy imprez sportowych. Jeżeli jesteśmy blisko ważnych wydarzeń, a Państwa ekipa telewizyjna potrzebuje wsparcia z powietrza, dotrzemy
na miejsce najszybciej jak to możliwe. Możliwa jest transmisja do dowolnego urządzenia działającego w rozdzielczości HD zdolnego do odbioru sygnału (telebimy, projektory, komputery, transmisja TV).

 

BEZPIECZEŃSTWO

POLICJA • STRAZ POŻARNA • STRAŻ GRANICZNA • STRAŻ MIEJSKA • SŁUŻBY RATUNKOWE • MIEJSKIE SZTABY KRYZYSOWE
• ORGANIZATORZY IMPREZ MASOWYCH • FIRMY OCHRONIARSKIE • AGENCJE DETEKTYWISTYCZNE

Bezpieczeństwo i detektywistyka z drona – korzyści.
Narzędzie wsparcia .
Nasz bezzałogowy statek to doskonałe narzędzie wsparcia dla służb mundurowych i agencji detektywistycznych. Filmowanie z powietrza z możliwością podglądu na żywo z kamery podłączonej do drona jest niezwykle przydatne we wszelkiego rodzaju akcjach ratunkowych, poszukiwawczych oraz w zapewnieniu bezpieczeństwa na imprezach masowych.

Wysokiej jakości nagranie może być niezwykle pomocne w ujęciu ewentualnych sprawców czynów zabronionych i udowodnieniu ich winy przed sądem. Podgląd na żywo z drona ułatwia dowodzenie prowadzonymi akcjami, zmniejsza ryzyko podjęcia błędnych decyzji oraz pomaga w lepszym oszacowaniu potencjalnych zagrożeń.

Niezawodność .
Dzięki wysokim parametrom technicznym, nasz dron jest niezawodny. Jego zasięg wynosi aż 2[km] i może się wznieść na wysokość 500[m]. Działa w zakresie temperatur od -10 do + 40 [°C], przy wietrze wiejącym do 50 [km/h]. Funkcjonuje prawidłowo zarówno w dzień jak i w nocy, a rozdzielczość kamery gwarantuje najwyższą jakość nagrania. Kilka baterii w zestawie pozwala na ciągłe nagrywanie bez dłuższych przerw (jedyny wymagany czas pomiędzy lotami to ten potrzebny na zmianę baterii).

Co otrzymasz od Grafik Studio - DRON OPERATOR ?
– materiał foto/video z obszaru wykorzystania drona,
– podgląd „na żywo” z drona (ułatwiający koordynację działań służb, akcji ratowniczych itp.),
– dojazd i przemieszczanie się na miejscu realizacji zlecenia, .
– dostarczenie gotowego materiału w wybranej formie (do pobrania, pendrive, płyta DVD, inne),
– możliwość prowadzenia działań w miejscach trudnodostępnych, .
– jesteśmy niezależni od zasilania w energią elektryczną z sieci przesyłowych (zasilanie własne).

Dlaczego warto?
— Podgląd na żywo umożliwia sprawowanie lepszej kontroli nad prowadzonymi akcjami.
— Dron ułatwia ocenę aktualnej sytuacji, a tym samym przyspiesza proces decyzyjny.
— Szerokie spektrum miejsca działania urządzenia: od gęsto zaludnionych centrów miast, po tereny niezamieszkałe,
opanowane przez przyrodę.
— Doskonałe parametry techniczne statku i kamery.
— Wszędzie tam, gdzie zależy nam na czasie w dotarciu do trudno dostępnych miejsc, filmowanie dronem to najlepsze
rozwiązanie.

 

SPOTY WYBORCZE

SPOTY WYBORCZE Z LOTU PTAKA

Jedną z najbardziej skutecznych, a zarazem docierającą do szerokiego grona widzów metodą jest prezentacja Kandydatów w spocie wyborczym.

W Grafik Studio oferujemy Państwu możliwość stworzenia profesjonalnego spotu wyborczego z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego (drona), gotowego do emisji w Internecie lub telewizji.

Co daje wykorzystanie drona? .
Użycie drona sprawia, że spot wyborczy będzie wyróżniał się na tle innych. Dzięki perspektywie z lotu ptaka możliwe jest pokazanie dotychczasowych osiągnięć partii politycznych i Kandydatów (nowe drogi, mosty, boiska, itd.).
Z powietrza dobrze widać też to, co nie zawsze jest widoczne z ziemi. Warto to wykorzystać! .
Zastosowanie drona jest wielokrotnie tańsze, oraz bardziej dyskretne niż klasyczne metody (jak np. przelot śmigłowcem). Nie narażą się Państwo tym samym na zarzut wydawania olbrzymich środków na kampanię wyborczą.

LOGO2